Suurenes tiim ja liitus Koosloome mentor
1 min read

Suurenes tiim ja liitus Koosloome mentor

On möödunud juba üsna mitu nädalalt meie viimasest blogipostitusest ning päris palju on vahepeal juhtunud. On tunda, et kevad on õhus, päike on väljas ning meie ümber on palju positiivsust tulnud.

Koolid

  • Paari nädala pärast (aprilli keskpaik) anname oma esimesed proovitunnid ühele Eesti koolile.
  • Juunis saame oma valikainet õpetada lausa terve ühe nädala vältel valikaine nädala formaadis. Kui äge!

Meie tiim

Meie arendusmeeskonnaga on liitunud vahepeal kaks liiget - Indrek Stern ja Timo Treit. Nii Indrek kui Timo on mõlemad olnud varasemalt seotud edtech startuppidega. Indrek, kes hetkel töötab Pipedrives, ühineb meie tiimiga tarkvara arendajana. Timo, kes hetkel töötab Trinidad Wisemanis, ühineb meie tiimi disainerina.

Nüüd on aeg nendeks kõige põnevamateks uudisteks!

Koosloome programm

Meiega on juhtunud üks suur ime ja seda päris tõsiselt. Tänu Kadri Tuisule saime teada Koosloome programmist, kuhu me kandideerisime Koodikooliga. Hoolimata sellest, et saatsime oma taotluse alles pärast tähtaega nii, et presentatsiooni ei jõudnudki koostada, osutusime me siiski nendeks õnnelikuks 6ks tiimiks, kes Koosloome programmi valiti.

Siin on Koosloome avaürituse videosalvestus, kus minutil 55:42 saate kuulata meie liftikõne: https://www.youtube.com/watch?v=O-yAXGkNlaw

Õnneliku 6nda meeskonnana valiti Koosloome programmi: Temu, Noorte Vabamu, Koodikool (meie), EduLog, Kolm Põrsakest ja Taut.

Kui see kõik ei saanud juba enam paremaks minna, siis meid tabas veel üks positiivne üllatus, millest me ei osanud unistadagi. Meie mentoriks osutus Haridusteaduste instituudi nooremteadur ning ettevõtluskoostöö ja innovatsiooni peaspetsialist Janika Leoste. Nooremteadur Janikale on südamelähedane nii programmeerimine, robootika kui ka iduettevõtlus. Me vist ei saakski rohkem õnnega kaetud olla! P.s. Janika kohta leiab rohkem informatsiooni siit.

Kokkuvõttes on meil ülimalt hea meel olla koos nii innustatud ja motiveerivate inimestega. Tunneme, et Koosloome programmi edtech community nii mentorite, startupide, koolide kui ka ülikoolide näol on just see, mida on vaja, et anda suur ja märkimisväärne panus meie haridusse nii Eestimaa kui ka globaalsel tasandil.

Samuti ei tasu ka mainimata jätta, et oleme viimaste nädalate jooksul rääkinud mitmete erinevate edtech startupidega, kes on meile kui alustavale ettevõttele jaganud väga palju olulisi näpunäiteid. Vestluste käigus oleme aru saanud kui toetav ja kokkuhoidev on kogu meie ökosüsteem. Soovime väga tänada Clanbeati, Haridus- ja Noorteametit, Noorte Vabamut, HK Unicorn Squadi, Startup Estoniat, Tauti ja 99Mathi.

P.S. Nuputame hetkel, mis nime alt võiks Koodikooli maailmale tutvustada. Kui Sul on mõni hea rahvusvaheline nimi tagavaraks siis anna sellest meile teada. ;)