Meist

Krister Viirsaar

Krister Viirsaar on koodikooli asutaja ning programmeerimise kursuse idee autor. Tegelikult on õigem nimetada Kristerit startupperiks, edtech entusiastiks ning hariduse visionääriks.

Krister on olnud programmeerija 2014 aastast. Ta on seda ka õpetanud IT Kolledžis, Vali IT's, andnud koolitusi ja Koodikooli varasemad variandid on tegelenud ka põhikooli õpilastega.

Pärast mitmeid töökohti, startup-tooteid ja tarkvarafirma juhtimist jõudis ta ringiga tagasi tähtsaima teema juurde - haridus. Kogemus ettevõtluses, hariduses ja programmeerimises annab võimaluse ära teha midagi eriti suurejoonelist.

Dior Nahkur

Ärijuht, startupi entusiast ja maailma parandaja. Dioril on ärimajanduse magistrikraad Hollandi ülikoolist ning kogemust töötamisest mitmetes  projektides ning ettevõtetes alustades finantsasutustest kuni meelelahutusvaldkonnani välja. Diori tööde pagasi leiab siit.

Haridus on ideaalne võimalus tema oskusi ja erakordset entusiasmi proovile panna. Ta hoiab meeskonda koos ja fokusseerituna. Selge on see, et Dior teeb suuri asju, seda parem, et meiega.

Timo Treit

Timo on ameti poolest teenusedisainer ja hingelt haridusvaldkonna huviline. Timo töötab Trinidad Wisemanis, kust ta saab palju põnevaid teadmisi Koodikooli tuua.

Disainis on Timo igatpidi vaieldamatu ekspert. 2020. aastal kaitstud lõputöös EKA interaktsioonidisaini magistriõppes keskendus ta uute õpetajate sisseelamiseprogrammi väljatöötamisele üldhariduskoolides. Timo lõputöö leiab siit. Lisaks erialasele õppele ja tööle Eestis, on Timo end täiendanud ka Taani ja Norra disainikoolides.

Timo terav silm ja andekad disani oskused on vajalikud meie tiimile arendamaks vaid kõige põnevaid koodi kirjutamise ülesandeid.