Missioon

Meie missioon on tuua programmeerimine kõikidesse koolidesse üle maailma! Alustame kodumaalt, kuid aitame oma loodud materjalide ja platvormiga kõiki soovijaid.

Aga miks? On seda tõesti vaja? Me kõik ju juba toodame interneti sisu.

Kõik ei pea programmeerijaks hakkama. Nii nagu iga kirjaoskaja ei pea kirjanikuks hakkama. Kuid ometi me kõik kasutame kirja selleks, et oma ideid levitada ja igapäeva tegevusi korda saata ja lihtsalt suhelda. Koodi oskus on sellest järgmine dimensioon. Programmeerimine on mõtlemise, automatiseerimise ja enese väljendamise töövahend. Seega meie seisukoht on, et igaüks võiks osata programmeerimist algtasemel.

Vahest on tähtsam õpetada IT ja interneti teadmisi üldisemalt?

Meie plaan on põimida kokku põnevad teoreetilised teemad (nagu kuidas internet füüsiliselt töötab) praktilise programmeerimisega. Koodi kirjutamise oskus on võimalus liikuda tarbija mentaliteedist looja mentaliteeti.

Heaküll, aga kuidas te igasse kooli programmeerimise õpetaja toote?

Kasutades tehnoloogiat me saame õpetajaid paljundada. Okei, see oli nali. Kuid me siiski saame õpetajaid taaskasutada. Kui esialgu on kaugõpetaja õpilaste juures koguaeg, siis salvestades küsimusi ja vastuseid saame me vastused õigel ajal anda ilma, et õpilane neid üldse küsiks. Veel tähtsam kui heade materjalide tootmine on nende materjalide pidev edasi arendus. Me viime materjalide arendamise järgmisele tasemele, kus probleeme avastatakse ja parandatakse jooksvalt.

Mida see kõik tähendab on see, et meie õppeprotsess saab olema eriti õpilase keskne kuni sinna maale, et ta saab valida mis programmi ta täpselt kirjutab ja kuhu suunas ta oma tulevikuga liikuda tahab.